Rūkymo metimo programa „Kvėpuok laisvai”

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras kviečia dalyvauti nemokamoje penkių dienų rūkymo metimo programoje ,,Kvėpuok laisvai”.
Užsiėmimai vyks spalio 7-11 d. vakarais nuo 17:45 Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biure (Taikos pr. 76, 3 aukštas, Klaipėda).

Patyręs lektorius (Gintaras Nekis) pristatys būdus, kaip lengviau atsisakyti šios priklausomybės, dalyviai įgaus ir praktinių žinių, padėsiančių mesti rūkyti.Nemokama programa „Kvėpuok laisvai“ skirta padėti pereiti nelengvą rūkymo atsisakymo laikotarpį. Užsiėmimų dalyviai sužinos, kaip sumažinti bei nugalėti troškimą rūkyti naudojant natūralias priemones: fizinius pratimus, judėjimą, vandenį, saulės šviesą, orą, sveiką mitybą, poilsį ir tikėjimą. Siekiant sustiprinti fizinę, protinę, emocinę, socialinę ir dvasinę sveikatą paskaitų metu taip pat daug dėmesio bus skiriama valios ugdymui. Programos dalyviai įgaus sveikos gyvensenos fizinių ir psichologinių įgūdžių, kurie sustiprins jo sveikatą ir padės lengviau atsisakyti rūkalų vartojimo priklausomybės.

Būtina registracija:

  • Tel .: (8 46) 311423;
  • Mob. Tel.: 864093348;
  • El.paštu: ausra@sveikatosbiuras.lt

Grupės dydis iki 30 žmonių. Į užsiėmimus kviečiame atvykti ne tik norinčius mesti rūkyti, tačiau ir artimuosius, kurie palaikytų metančius rūkyti bei asmenis, kurie nori pasidalinti savo rūkymo metimo patirtimis.

-