• Taikos g. 11, LT-93121 Neringa
  • +370 469 52 164
  • +370 604 10 451
  • +370 469 59 297
  • info@neringospspc.lt

Viešoji įstaiga Neringos pirminės sveikatos priežiūros centras įsteigta 1997 m. rugpjūčio 13 d. Neringos savivaldybės sprendimu, reorganizavus Neringos miesto ligoninę

Įstaigos misija: organizuoti ir teikti kvalifikuotas pirminės asmens sveikatos priežiūros paslaugas Neringos savivaldybės gyventojams ir būtinąją neatidėliotiną pagalbą kurorto svečiams, kokybiškai ir saugiai atliekant tyrimus, taikant naujausius diagnostikos ir gydymo metodus. Šia veikla siekti rezultato, atitinkančio pacientų, medikų ir visuomenės lūkesčius.

Įstaigos vizija: VšĮ Neringos PSPC – pirminės asmens sveikatos priežiūros įstaiga, atitinkanti šiuolaikinius reikalavimus, teikianti kokybiškas paslaugas, orientuota į pacientų poreikius.

Pagrindinis įstaigos veiklos tikslas – savivaldybės gyventojų sveikatos atkūrimas ir gerinimas, sergamumo ir mirtingumo mažinimas, priimtinų, prieinamų ir tinkamų asmens sveikatos priežiūros paslaugų teikimas.

Pagrindiniai įstaigos veiklos uždaviniai – organizuoti ir teikti nespecializuotas, specializuotas kvalifikuotas stacionarines ir ambulatorines sveikatos priežiūros paslaugas Neringos savivaldybės gyventojams ir miesto svečiams, kurias teikti teisę suteikia įstaigos asmens sveikatos priežiūros licencija, sutartys su Klaipėdos terintorine ligonių kasa ir steigėjo priimti sprendimai.